Rosevia Friends & Family Resort

Rozewska 23, 84-104 Rozewie, koło Jastrzębiej Góry

Opis obiektu:

Rosevia Resort & Spa położony jest na najdalej wysuniętym na północ obszarze Polski- to tutaj zaczyna się morze! Znajdujemy się na urokliwym i niezwykle malowniczym klifie Przylądka Rozewie w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. 

Ośrodek został zaprojektowany tak, aby swoją minimalistyczną i nienarzucającą się formą dyskretnie wkomponował się w otocznie. Położony na 6 hektarach, z czego 4 stanowią tereny zielone -  ponad stuletnimi bukami, sosnami, brzozami czy świerkami. Resort posiada prywatne i bezpośrednie zejście na plażę- biegnące wzdłuż nadmorskiego klifu.

Dyskretna i niska zabudowa tworzy intymną atmosferę miejsca. Każdy budynek mieści w sobie 3 lub 4 oddzielne bogato wyposażone apartamenty, w których Goście mogą korzystać z tarasu lub balkonu, a panoramiczne okna pozwalają cieszyć się otaczającą naturą bez względu na pogodę czy porę roku. Apartamenty o powierzchniach od 38 do 125 mkw. zostały zaprojektowane w sposób funkcjonalny tak, aby zapewniały wypoczynek gościom indywidualnym, całej rodzinie lub grupie przyjaciół.

Resort posiada własne unikatowe zejście na plażę- biegnące wzdłuż nadmorskiego klifu. Relaks w Rosevia Resort & SPA to jednak nie tylko odpoczynek na plaży, ale również odprężenie na świeżym i bogatym w jod powietrzu. Zapraszamy do relaksu w ogrodzie, gdzie znajduje się kompleks trzech zewnętrznych basenów z podgrzewaną wodą, otwarta siłownia z profesjonalnym wyposażeniem, kort tenisowy, pole do mini golfa oraz miejsce do gry w badmintona.Nasz ogród to również wspaniała sceneria do praktykowania jogi, zumby, joggingu czy nordic walking. 

Dla najmłodszych Gości oddajemy do dyspozycji bezpieczny i atestowany multidyscyplinarny plac zabaw. Na jego wyposażenie składają się między innymi: zjazd linowy, ścianki wspinaczkowe, tor przeszkód, trampoliny oraz boisko do gier zespołowych.

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj opinię
Zapytaj o ofertę:

Artykuły i Nowości:

Bałtyk często ma w naszych oczach opinię morza zimnego i nieprzystępnego. Ci, którzy jednak uparcie odwiedzają polskie wybrzeże każdego lata, muszą mieć ku temu swoje powody. Okazuje się, że wystarczy odrobina chęci, a wody Morza Bałtyckiego zamieniają się w gorące i pełne niecodziennych atrakcji...

Bałtyk często ma w naszych oczach opinię morza zimnego i nieprzystępnego. Ci, którzy jednak uparcie...
Helskie wraki
Helskie wraki
Helskie wraki
Uwaga ! Dzieci często gubią się na plaży !
Uwaga ! Dzieci często gubią się na plaży !
Uwaga ! Dzieci często gubią się na plaży !
Co nam zagraża w czasie urlopu?
Pies na plaży ? co warto wiedzieć?
Niezbędnik wakacyjny, czyli co spakować na wakacje
więcej newsów
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

Zaloguj się przez Facebooka

lub

Zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

Zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>