Łeba

Łeba jest jedną z większych i najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Łeba posiada wspaniały mikroklimat. Szerokie plaże, bliskość Słowińskiego Parku Narodowego gdzie można obejrzeć słynne ruchome wydmy.

Łeba jest także idealnym miejscem do uprawiania sportów, szczególnie windsurfingu i jazdy konnej. Piękne okolice oraz szlaki rowerowe i piesze sprzyjają organizowaniu wycieczek i spacerów. 

Hotele w Łebie

Hotel Łeba

Nadmorska 9 B
Łeba podgląd mapy »
Hotel Łeba w Łebie położony jest w niezwykłym miejscu: pomiędzy morzem a Jeziorem Sarbsko, pośród piaszczystych plaż i sosnowych lasów kurortu. Unikalny mikroklimat Łeby z leczniczym działaniem morskiego powietrza, dobroczynne walory wody w połączeniu z nowoczesną kosmetyką i sztuką relaksacji ciała, złożyły się na powstanie miejsca idealnego do osiągnięcia stanu głębokiej odnowy biologicznej i duchowej spełniającego wszelkie wymogi w odniesieniu do potrzeb Gości. Świeżość powietrza, lekkość morskich fal i niepowtarzalny klimat Łeby znajdują swe odbicie zarówno w kolorystyce jak i w wystroju całego hotelu. Hotel proponuje: wypoczynek w 73 przestronnych pokojach, *  basen, trzy sauny, a przede wszystkim, *  Centrum SPA *  4 sale konferencyjne  

Domy wczasowe w Łebie

Oliwka Pokoje Gościnne

Łebska 28
84-360, Łeba podgląd mapy »
 Nowe, ładne osiedle usytuowane w zielonym pasie rozległych łąk, między centrum Łeby a Nowęcina. 400 metrów do jeziora Sarbsko i około 1200 metrów morza. Do centrum Łeby i na plażę prowadzi szeroka Aleja św. Jakuba, wygodna ścieżka rowerowa i trakt spacerowy wyłożone kostką. Najbliższe atrakcje to: Jurajski Park Dinozaurów, Ogród Ornitologiczny i stadniny konne w Nowęcinie. W pobliżu kilka sklepów spożywczych, barów i domowych stołówek.   Każdy pokój posiada własną łazienkę, standardowe, hotelowe umeblowanie i pościel. Dodatkowo wyposażony jest w telewizor, lodówkę, czajnik oraz podstawowy zestaw naczyń i sztućców.  Ogólnodostępny ANEKS KUCHENNY, mikrofalówki na półpiętrach, żelazko i deska do prasowania oraz bezprzewodowy internet. Do relaksu na świeżym powietrzu zachęca duży taras na pietrze z leżakami i meblami tarasowymi.  
« powrót