Hotel**** SPA Dom Zdrojowy

Kościuszki 2a
84-140, Jastarnia zobacz obiekt na mapie »
APARTAMENTYWEZELUDOGODNIENIAZWIERZETANIEPELNOSPRAWNIDOSTEPTVINTERNETKARTY_KREDYTBARRESTAURACJASALA_KONFDYSKOTEKASPAWEDKOWANIEOGNISKOSALA_SPORTOWASAUNABASENWINDSURFINGWYPOZYCZALNIA_ROWERNAGLOSNIENIEPROJEKTORPLAC_ZABAWPARKINGSILOWNIAANEKS_KUCHENNYKUCHNIA_OTWARTALOZECZKO_DLA_DZIECISPRZATANIEKLIMATYZACJAMINIBARRECZNIKISEJFSUSZARKATELEFONTV_W_POKOJUZELAZKOBALKONSWIETLICA

Opis obiektu:

W niepowtarzalnym miejscu, jakim jest Półwysep Helski powstał luksusowy Hotel "Dom Zdrojowy" z kompleksem rekreacyjnym i konferencyjnym, basenem, saunami, centrum odnowy biologicznej a także szeregiem innych atrakcji uprzyjemniających aktywny wypoczynek. Tak malowniczo położony budynek o niezwykłej architekturze, został umiejętnie wkomponowany w zieleń lasu sosnowego, oddalony tylko 50 m od otwartego morza, tuż przy czystej, piaszczystej plaży.

Takie usytuowanie to już obietnica wspaniałego wypoczynku. Zadbamy także o to, aby Państwa wymagania kulinarne zostały w pełni zaspokojone, a pozytywne doznania estetyczne na stałe zostały w Państwa pamięci.

Galeria zdjęć:

Lokalizacja obiektu:

Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]


« powrót