Białogóra

 Białogóra -  nieduża, ale prężnie rozwijająca się, miejscowość rozciąga się na skraju Wierzchucińskich Błot, oddzielona od plaży 800-metrowym pasem lasu sosnowego. Białogóra to stosunkowo dzikie plaże.

Znakiem rozpoznawczym miejscowości Białogóra jest górujący nad domami kościół z wieżą przykrytą jaskrawoczerwonym hełmem. Największą atrakcją miejscowości Białogóra jest oczywiście szeroka piaszczysta plaża położona nad otwartym morzem. Dalej ciągnie się pasmo dość okazałych wydm.

Hotele w Białogórze

Stadnina Koni Białogóra Rezydencja Myśliwska


84-113, Białogóra podgląd mapy »
Rezydencja Myśliwska jest reprezentacyjnym obiektem stadniny, o pałacowej architekturze i tradycyjnym, łowieckim wystroju wnętrz. Stylowe dębowe meble, trofea myśliwskie zdobiące ściany i ogień palący się w kominku tworzą klimat tego domu. Holl z dębowymi schodami i wielkim żyrandolem z poroży jelenich prowadzi do sali balowej na parterze i pokoi gościnnych na piętrach.

Pensjonaty w Białogórze

Domek nad morzem

Kierzkowo 47
84-210, Choczewo podgląd mapy »
Tel: 606 166 820

napisz e-mail do obiektu »
„SIEDLISKO POD WIERZBAMI”- zapraszam na wypoczynek do nadmorskiej wsi Kierzkowo w gminie Choczewo. Dla spragnionych spokoju, śpiewu ptaków i pięknej zieleni to miejsce idealne. Oferuję wypoczynek w kontakcie z naturą, bez medialnego jazgotu i tłumu turystów. Wiele atrakcji jak : restauracje, sklepy, basen, sala sportowa, SPA, wieża widokowa, atrakcje żeglarskie na Jeziorze  Żarnowieckim  - w sąsiedniej gminie Gniewino i Choczewo.  Wieś Kierzkowo  położona jest w dobrym punkcie stąd blisko na plażę w Lubiatowie, Białogórze, Dębkach czy Łebie. Zapraszam do Kierzkowa!
« powrót